Kniha

Zajistíme překlady angličtiny a nejen to

Přeložíme vám firemní materiály, brožury, diplomové práce a další materiály. Také nabízíme výuku angličtiny, češtiny, doučování, vedení nejen k maturitním zkouškám. V příjemném prostředí našich učeben nebo také prostřednictvím SKYPE.

Nabízené služby

Poskytované zkušeným týmem lektorů s mnohaletou praxí.

Překlady

Oboustranný překlad anglických textů do češtiny, slovenských textů do češtiny a také překlad z ruštiny do češtiny.

Korektury

Korektury bakalářských prací, diplomových prací, anotací, korektury a překlady dokumentů, životopisů, diplomů a podobně.

Skripta a výukové materiály

Vytvoření a zpracování skript a výukových materiálů například pro jazykové školy a podobně.

Výuka

Výuka ančličtiny, češtiny, literatury v příjemném prostředí našich učeben nebo dálkově prostřednictvím Skype.

Doučování, vedení ke zkouškám

Doučování češtiny a angličtiny na míru dle potřeb a rozsahu znalostí studenta. Individuální přístup pro nejlepší výsledky.

Doučování pro cizince

Výuka českého jazyka pro cizince.

Příprava studentů

Připravujeme také studenty vysokých škol v odborných předmětech, lexikologie, syntax, literatura, morfologie, příprava ke státnicím. Vedeme kurzy tvůrčího psaní, literární teorie. Nabízíme možnost zpracování scénáře například k moderování večírku. Rovněž poskytujeme konzultace ve všech nabízených oborech.

 

Firemní výuka

Nabízíme také výuku ve firmách. Ve Vašich prostorách poskytujeme individuální nebo kolektivní výuku angličtiny. Pro individuální nabídku nás, prosím, kontaktujte.

obrázek dokument

Překlady a korektury webových stránek, copywriting

Příprava textů pro vícejazyčné stránky, korektury Vašich současných stránek, copywriting

 

 

obrázek dokument


Webová stránka je pro návštěvníka vizitka, první dojem, kterým na něj působíte. Pokud webová stránka vypadá na první pohled hezky, na zákazníka působí profesionálním dojmem, je to polovina úspěchu. Webová stránka však musí být v pořádku také gramaticky a stylisticky. K vytvoření perfektního dojmu musí stránka reprezentovat také v tomto směru. Stránka plná gramatických a stylistických chyb potom na zákazníky působí tak, že si ten, co prezentaci vytvořil, nedal ani tu práci nechat si prezentaci po této stránce zkontrolovat a upravit. Jak kvalitní jsou potom asi jeho služby? Takových stránek je plný internet. Odlište se od konkurence, buďte profesionální, písemný projev prezentace je součástí prvního dojmu, kterým na zákazníka působíte.

 • Revize současných stránek

  Nechte si zkontrolovat současné stránky. Opravíme všechny gramatické, stylistické i slohové chyby. Poradíme Vám, jak textem lépe zaujmout.

 • Překlady webových stránek

  Máte webové stránky v češtině a cílíte také na jiné jazyky? Přeložíme Vám texty na stránkách do Vámi zvoleného jazyka. Přeložené texty poté stačí pouze nasadit na multijazyčné stránky. Překládáme také z cizích jazyků do češtiny.

 • Copywriting

  Máte téma, představené firmy, produkt nebo službu a nevíte, jak jej představit zákazníkovi? Na základě Vašich podkladů napíšeme texty na míru pro vaše webové stránky. Originální, neokopírované texty, které Vám pomohou, aby Vás ve vyhledávačích zákazníci lépe našli.

Překlady a korektury

Překládáme veškeré texty v angličtině. Přeložíme například bakalářské práce, diplomové práce, anotace, životopisy nebo rodné listy a další. Překládáme také firemní materiály, brožury, plakáty a podobně. Možnost dlouhodobé spolupráce s kvalitními výsledky. Rovněž se zabýváme korekturou všech výše uvedených dokumentů a textů.

Překládáme také obousměrně ze slovenštiny do češtiny a také z ruštiny do češtiny.

 • Dodání na libovolném médiu

  Překlady a korektury dodáme v tištěné formě, ale také emailem, na CD, flashdisku dle vašich potřeb.

 • Krátké termíny

  Běžná doba dodání překladu je 5 dní. Termín ovšem záleží na délce a složitosti daného textu.

 

 

 

obrázek dokument

 

 

 

učebna

Výuka a doučování

Vyučujeme češtinu a angličtinu v přátelském prostředí naší učebny a také na dálku prostřednictvím Skype.

Doučování je přizpůsobeno aktuální výuce ve škole nebo potřebám a znalostem studenta. Při výuce používáme vlastní výukové materiály a skripta vycházející z praxe. Mimo samotné výuky teorie zařazujeme také testy, praktická cvičení nebo domácí přípravu.

Výuka cizího jazyka je rovněž komplexní. Zahrnuje procvičování časů, výuku slovíček, obousměrné překlady, gramatiku, didaktické překlady nebo trénink cizího jazyka nácvikem reálných situací.

Galerie

Nahlédněte do našich učeben

My Vás to naučíme, my Vám to přeložíme

 

Eva Špinlerová (koordinátor)

Telefon: + 420 737 312 166
E-mail:jazyky.doucovani@email.cz

Svatováclavská 23
Krnov Pod Cvilínem
794 01

Pro další informace nám zašlete zprávu.

Kontaktujte nás
Vaše zpráva byla v pořádku odeslána
Zadaný email musí mít správný tvar a musí být delší než 1 znak.